Ako vedia zľavové kupóny ušetriť pri nákupe nábytku

sedacia súprava

Presťahovali ste sa do nového bytu, domu alebo jednoducho renovujete vašu domácnosť? Podľa všetkého vás čaká kúpa nového nábytku. Mnohí mladomanželia by vedeli rozprávať, ako dlho im trvalo, kým si mohli kompletne zariadiť všetky izby v byte.

Nábytok je tou najvyššou investíciou v každej domácnosti. Na trhu je množstvo rôznych predajcov a, buďme k sebe úprimní, mnohí si medzi nimi často vyberáme na základe cien. Ideálnym ukazovateľom je čo najlepší pomer ceny a kvality. No a v neposlednom rade ide o prevedenie a dizajn nábytku, ktorý bude vytvárať atmosféru vo vašom útočisku.

Kvôli veľkej konkurencii nebýva ľahké rozhodnúť sa, a tak sa jednotliví predajcovia snažia zaujať potenciálnych zákazníkov prostredníctvom reklamných kampaní. Určite poznáte ducha Miu z reklamy na Möbelix a podobne.

V reklamách sa dozviete niečo o najnovšej ponuke, akciách, výhodných cenách aj o dôvodoch, prečo si vybrať práve ten ktorý konkrétny obchod. Váš rozpočet je však pravdepodobne na popredných priečkach v rozhodovacom procese.

Ak sa rozhodujete či navštíviť konkrétnu predajňu osobne, alebo si prezrieť ponuku na internete, skvelým riešením je spojiť to. Pýtate sa, ako? Bolo by ideálne pozrieť si nábytok v showroome na vlastné oči, dotknúť sa ho vlastnými rukami a následne si konkrétny model objednajte online.

Takto budete mať čo najväčšiu istotu, že viete, čo kupujete. Okrem toho môžete na webe využiť aj možnosti 3D vizualizície a pod.

Samozrejme, v predajni nie vždy nájdete všetko, čo je v ponuke eshopu.

Nákup online má však aj ďalšie výhody a je ich veľa. Je to jednoduchšie, pohodlnejšie, rýchlejšie, prehľadnejšie a najmä lacnejšie. Ak nakupujete cez internet, môžete využiť mnohé výhody a akcie.

Online totiž môžete využiť ponuku zľavových kupónov, čo sú de facto kódy, ktoré zadáte pri vypĺňaní objednávky a získate rôzne zľavy alebo iný nadštandard.

Navštívte kupónový web Bonipo.sk, kde nájdete širokú ponuku zľavových kupónov rôzneho druhu:

          Zľavy z celkovej sumy objednávky

          Akcie typu 1+1 zadarmo

          Doprava zadarmo

          Odpočet DPH

          Aktuálne akcie a výpredaje

          Iné nadštandardné služby – pri nábytku je to napr. 3D vizualizácia či inštalačné plány zadarmo

Pri každom zľavovom kupóne uvidíte termín jeho platnosti, resp. dátum expirácie a tiež aktuálny počet zákazníkov, ktorí ho pred vami využili.

Na kupónovom webe môžete hľadať zľavové kupóny buď podľa najobľúbenejších top 10 kupónov, podľa kategórií obchodov alebo môžete vyhľadať konkrétny eshop a prezrieť si jeho aktuálnu ponuku kupónov, ktoré sú k dispozícii. Okrem toho si na jednom mieste môžete prečítať recenzie, články, popis a najčastejšie otázky k eshopu, alebo si prezrieť najnovšie letáky.

Urobiť si pred nákupom nábytku, čo je pomerne drahá položka, dobrý prieskum sa vždy oplatí. Určite poznáte aj porovnávače cien a tovarov typu Heureka.sk a iné. Toto všetko môžeme zaradiť medzi mnohé výhody, ktoré spočívajú v celom procese nákupu online. Od samotného prieskumu, cez rozhodovanie až po vytvorenie objednávky.

Cenové porovnávače sú mimoriadne potrebné pre zákazníkov aj predajcov. Ich význam však spočíva v tom, že nie sú iba o porovnávaní cien. Zákazníci tam nájdu množstvo informácií, ktoré im pomôžu urobiť to správne rozhodnutie. Majiteľom eshopov pomáhajú cieliť na potenciálnych zákazníkov, ale aj šetriť náklady.

Obľúbené články